top of page
  • תמונת הסופר/תdizz07

מרכזיות IP

אתם אולי לא מודעים לזה, אבל חלק ניכר מהתקשורת היומיומית שלכם מבוצעת על גבי רשת האינטרנט ועוברת דרך מרכזיות ip. נתחיל בשיחות ווטסאפ, טלגרם, מסנג'ר, זום וכל השיחות הקוליות ושיחות הווידאו שאתם עושים דרך אפליקציות שונות במכשיר הטלפון שלכם – כל אלה מבוצעות דרך האינטרנט והן כולן מבוססת ip. מעבר לכך, גם שיחות בינלאומיות, בחלקן הגדול, עוברות היום דרך האינטרנט ולרוב אנחנו כלל לא מרגישים בכך. בהינתן כל זה, השאלה היא מדוע בכלל להזמין מרכזית ip לעסק והאם מרכזיות ip לעסקים, מציעות ערך מוסף מיוחד שהופך אותן לעדיפות על פני מרכזיות אנאלוגיות רגילות.

מהי מרכזיית ip לעסקים?

ובכן, מרכזית ip היא מרכזייה שהתקשורת דרכה עוברת על גבי האינטרנט באמצעות כתובות ip ייעודיות. זה לא אומר שכל התקשורת מתנהלת דרך האינטרנט ולאורך תווך התקשורת, בהחלט ייתכן שילוב גם של תווך אנלוגי רגיל, אבל כל השליטה בתקשורת בתוך המשרד מבוצעת באמצעות תקשורת דיגיטלית על גבי האינטרנט. אחד היתרונות החשובים של מרכזיות ip בזק כמו גם מרכזיות דומות של ספקים אחרים הוא היכולת לנהל את התקשורת שלכם בצורה ממוחשבת לחלוטין. למעשה, תקשורת voice/ דיבור, הופכת להיות תקשורת דיגיטלית שניתן לבצע איתה שלל מניפולציות: ניתן לנתב את התקשורת לאפליקציות ויישומים ממוחשבים, להקליט ולאחסן שיחות, לשלב SMS מכל טלפון נייח במשרד ולמעשה להפוך כל טלפון נייח במשרד למעין מחשב קטן שבו מותקנות אפליקציות תקשורת שונות, הן תקשורת קולית והן תקשורת וידאו.


מה זה מרכזיות ip בענן?

מרכזיית ip בענן הוא ביטוי נוסף של היתרון המובנה במרכזיות מבוססות אינטרנט. מרכזיות אלה מנהלות עבורכם את התקשורת במשרד מבלי שאתם צריכים להחזיק מכשיר או חומרה ייעודית כלשהו במשרד עצמו. פונקציות ניהול התקשורת מרוכזות כולן ביישום מרכזי המסופק לכם כשירות על בסיס קבוע ואליו אתם יכולים לחבר את כל טלפוני ה- ip במשרד, את הטלפונים הניידים ואפילו את המחשבים בעסק. מרכזיות טלפון בענן מאפשרות לכם למעשה לנהל את התקשורת שלכם ברמה הגבוהה ביותר במרחב הארגוני ובעלויות מצחיקות שיכולות להתאים לכל עסק, גם העסק הקטן ביותר. ללא ספק, אם אתם שוקלים להכניס מרכזית ip לעסק, מרכזיות בענן היא בהחלט אופציה שכדאי מאוד לשקול ברצינות לפני שבוחנים פתרונות חומרה ייעודיים למשרד.


מרכזיות IP

כמה זה עולה והאם זה בטוח?

כפי שאמרנו קודם לכן, בבחירה להתקין מרכזית ip מחירים משחקים תפקיד חשוב לא פחות מהפונקציונליות העשירה שיודעת מרכזייה כזאת להציע. הן במודל של מרכזיה פיזית המותקנת במשרד והן במודל של מרכזיית ip בענן, העלויות הן נמוכות הרבה יותר מאשר כל מרכזיה אנלוגית אחרת והיתרונות הם כמובן רבים ומגוונים הרבה יותר. במודל הענן המחירים הם אפילו נמוכים עוד יותר, שכן אתם לא צריכים לתחזק דבר, אתם לא צריכים לממן שטחי אחסון ורכישת רכיבי תוכנה למיניהם לטובת המרכזייה. השירות כולל בתוכו את כל הפיצ'רים הדרושים לכם כדי ליהנות מהסטנדרטים הגבוהים ביותר שקיימים היום בעולם התקשורת מבוססת ה- ipוכל שאתם צריכים הוא חיבור אינטרנט ליישום בענן. מבחינת בטחון מידע, אין שום דרך אותנטית לומר שתקשורת ip בטוחה יותר או אפילו באותה מידה כמו תקשורת אנאלוגית. תקשורת אנאלוגית היא תקשורת מקצה לקצה ולכן נחשבת לבטוחה הרבה יותר. יחד עם זאת, את מרבית התקשורת במשרד תוכלו בהחלט לבצע דרך מרכזית ip ואם יש שיחות חשובות במיוחד או ערוצי תקשורת שעובר בהם מידע סודי על בסיס קבוע, את אלה באופן ספציפי תוכלו לנתב דרך ערוצים אנאלוגיים במנותק לחלוטין ממרכזיית ה- ip שלכם במשרד.


חברת נטפרו מציעה לכם מגוון רחב של פתרונות תשתית רשת ומחשוב למגזר העסקי והחינוכי בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר בתחום. אצלנו בנטפרו תוכלו ליהנות ממבחר גדול של מרכזיות ip מחירים אטרקטיביים ותחרותיים ביחס לשוק וכמובן ליווי מקצועי החל בבחירת הפתרון המתאים לכם ביותר, דרך התקנת המערכת וכלה בשירות רציף בכל עת, לרבות שירות מרחוק מסביב לשעון. אם אתם חושבים על האופציה של שילוב מרכזיה מבוססת ip לעסק ורוצים לעשות את זה בצורה הנכונה ביותר ותקציב הנמוך ביותר, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 077-2080730 ונשמח לענות על כל שאלותיכם בתחום.שלובר בהם מידע סודי על בסיס קבוע, את אלה באופן ספציפי תוכלו לנתב דרך ערוצים אנאלוגיים במנותק לחלוטין ממרכזיית ה-ם לכל עסק, גם הע

26 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

댓글


bottom of page